•  SÓWKI -  5 i 6 latki

Grupa liczy 25 dzieci w tym jedno dziecko niepełnosprawne.
            Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków        i piosenek. Bardzo lubią zabawy dydaktyczne i ruchowe. Każdy dzień w przedszkolu wypełniony jest zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami. Edukacja łączy się z zabawą przez co dzieci zdobywają nowe umiejętności i wiadomości. Przed nami bardzo ważne wyzwanie, powoli przygotowujemy się do nauki w szkole. Dlatego poznajemy litery i liczby. Z uśmiechem na twarzy i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.